Koho vychováváte? Seminář o teorii typů dětské osobnosti

Termíny: Termíny tohoto semináře již brzy zveřejníme. 

Svůj zájem o tento seminář můžete projevit již teď vyplněním kontaktního formuláře níže. Budeme Vás kontaktovat jakmile nové termíny vypíšeme. 

Místo konání Tento seminář se uskuteční formou online semináře takže se můžete semináře zůčastnit z pohodlí svého domova. Struktura a náplň online semináře je totožná s naším běžným seminářem o Teorii typů dětské osobnosti. Seminář je veden interaktivní formou. 

Jak náš online seminář probíhá:  Skoro stejně jako náš běžný seminář s tím rozdílem, že nemusíte cestovat, šetříte tedy čas a zůstáváte v teple :) Ostatní částí semináře jsou totožné: vidíte a slyšíte lektorku, dostáváte dotazy na které odpovídáte a také samozřejmě svoje dotazy pokládáte. Online seminář probíhá teď a tady, nejedná se tedy o nahraný záznam. Z technického hlediska potřebujete pouze počítač a připojení k internetu. Před seminářem Vám zašleme podrobné informace o našem online semináři. Pokud máte otázky již teď, napište nám.

Cena online semináře : 550 Kč


* Tento seminář se konal několikrát v rámci Letní Školy mámy a protože je velice zajímavý a opravdu unikátní svým tématem i zpracováním a získal skvělé reference, zařazujeme ho znovu na program Školy mámy. Seminář je natolik zajímavý a unikátní, proto jsme ho zařadili do programu Zimní Školy mám v Brně. 

 

Když je dítě živé a neposedí, neznamená to hned, že je hyperaktivní. Když má dítě rádo samotu a nevyhledává společnost jiných, nemusí to být projevem jeho introvertní povahy.

Seminář psycholožky Šárky Mikové vám osvětlí, proč se různé děti projevují různým způsobem a jak jejich chování porozumět.

A proč je to vůbec důležité vědět? 

Teorie typů osobnosti, která bude předmětem našeho semináře, neslouží ke škatulkování lidí, ale pomáhá odhalit vrozené psychologické potřeby člověka a vnitřní motivaci každého z nás. Díky tomu mohou rodiče navázat s dítětem kvalitní vztah, založený na vzájemné spolupráci – a o to jde většině z nás.

Na semináři se dozvíte o faktorech ovlivňujících vývoj dítěte, o tom co to je extraverze a introverze a jakých chyb se jako rodiče dopouštíme ve výchově svých dětí, když si neuvědomujeme povahu jejich osobnosti.

Teoretickou část semináře doplní videoukázky z reálného života, které vám pomohou teorii přenést do života.


O Lektorce

 Když se Šárka zrovna nevěnuje psychologii.. 

Když se Šárka zrovna nevěnuje psychologii.. 

Šárka Miková je psycholožka s praxí v pedagogicko-psychologickém a školně-psychologickém poradenství. Již 20 let poskytuje rodičům poradenství v oblasti výchovy a vzdělávání. Je autorkou projektu teorietypu.cz – platformy pro setkávání a sdílení zkušeností v oblasti Teorie typů. Je také autorkou knih Typologie osobnosti – využití ve výchově a vzdělávání a Školní hodnocení žáků a studentů. O jejích činnostech se dozvíte také na stránkách www.meagnosis.cz