KDO JSME?

Škola mámy je komunitní projekt žen, jejichž snahou je propojovat aktivní mámy se skutečnými odborníky a zajímavými osobnostmi.

Školu mámy tvoří ženy různých profesí. Spojují nás naše děti, láska k nim a snaha o intuitivní, avšak vědomé mateřství. 

Jsme ženy a mámy jako vy a stejně jako vy řešíme v každodenním mateřském i ženském životě spoustu věcí.

Nasloucháme kamarádkám i svému okolí, koukneme někdy i na  tipy z virtuálního světa, čerpáme z knih, ale nejvíc si vážíme rad a doporučení skutečných odborníků a srdcařů ve svém oboru. A proto vytváříme Školu mámy – projekt a zároveň platformu pro výměnu a získávání kvalitních, odborných a zároveň zajímavých informací a zkušeností v oblasti mateřské, osobní i pracovní. 

JAK VZNIKAJÍ SEMINÁŘE ŠKOLY MÁMY?

Během svého pracovního i osobního života jsme absolvovaly nejrůznější školení, semináře a kurzy. Na řadě z nich jsme se samy podílely – ať už v roli lektorek či organizátorek.

Z vlastní zkušenosti víme, že každý kurz může být vytvořen a zrealizován špatně, dobře, i skvěle. Jde nám o to, aby všechny semináře Školy mámy byly praktické, zajímavé a interaktivní, aby vás bavily a obohatily.

Témata seminářů vycházejí z aktuálního dění kolem nás. Nasloucháme jiným ženám a maminkám, a tak víme, co nejvíc potřebují.

Pro každý seminář si vybíráme lektora mezi specialisty, talentovanými a zajímavými osobnostmi.  

Přesnou náplň a skladbu semináře vytváříme společně s lektorem na základě vašich požadavků a jeho zkušeností.

Semináře doplňujeme speciálně vytvořenými výukovými materiály, které podporují interakci mezi lektorem a účastníky i po skončení semináře – umožňují účastnicím procvičit a prohloubit si získané znalosti a dovednosti.

CHCETE SE PŘIDAT?

Pokud vás náše Škola mámy zajímá a chcete se stát její součástí, ozvěte se nám.  Stojíme o každou z vás.