JAKÉ JSOU NAŠE SEMINÁŘE?

  • Seminářem to nekončí – můžete zůstat v kontaktu s lektorem i ostatními účastnicemi, vyměňovat si zkušenosti a vyzkoušet si další zadání k tématu, abyste si nové poznatky zažily a procvičily.
  • Pokud vám vypsané termíny nevyhovují, zanechte nám prosím na sebe kontakt přes formulář na stránce vybraného kurzu a my se vám ozveme, až vypíšeme nový termín.
  • Semináře jsme připravili tak, abyste si odnesly co nejvíc užitečných tipů a informací a mohly s sebou vzít i děti. Semináře budou probíhat v malých skupinkách a můžete se těšit na praktické aktivity i diskuzní bloky. 
  • Každý lektor si pro vás připraví materiály s důležitými informacemi k tématu, do kterých si budete moct dělat vlastní poznámky.
  • Podívejte se na sekci Časté dotazy kde se dozvíte více o tom jak vznikají naše semináře. 

 

 

Právě jsme spustili Zimní Školu mámy - zahrnuje 10 zajímavých témat a poběží od listopadu do února. Těšit se můžete na nové semináře jako například o Rozvoji jazykových dovedností nebo Dětské výživě, v nabídce najdete i velice úspěšné semináře které měly svou premiéru v létě - jedná se například o seminář o Teorii typů dětské osobnosti nebo seminář o Fotografování dětí. Vybírejte z naši nabídky. Věříme, že vás zaujme!

Školu mámy najdete nově i na Moravě - nabídku seminářů v Brně najdete zde

ZIMNÍ ŠKOLA MÁMY JE TADY

NOVÝ SEMINÁŘ FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTI – OD INSPIRACE AŽ PO ÚPRAVU FOTOGRAFIÍ, NECHTE FOTOGRAFIE VYPRÁVĚT VÁŠ PŘÍBĚH

Vzpomínky zachycené na fotografiích nevyblednou. S profesionální fotografkou se naučíte pořizovat krásné a přirozené snímky svých dětí.

Lektorka: fotografka Nicole Kotrbová

POSÍLENÍ DĚTSKÉ IMUNITY A PŘEKOVÁNÍ CHŘIPKY A VIRÓZY - SEMINÁŘ O VYUŽITÍ HOMEOPATIE PRO PREVENCI A LÉČBU “ZIMNÍCH” NEMOCí U DĚTÍ

Při léčbě dětí se často snažíme o výběr té nejšetrnější, avšak učinné metody. Homeopatie, která není metodou novou, mezi ně určitě patří. Vyžaduje však od Vás znalosti, které Vám tento seminář nabídne a naučí Vás jak homeopatii úspěšně používat při prevenci a léčbě běžných "zimních" nemocí u dětí. 

Lektorka: lékařka Magdalena Záchová

KOHO VYCHOVÁVÁTE? SEMINÁŘ O TEORII TYPŮ DĚTSKÉ OSOBNOSTI

 Teorie typů osobnosti vám ukáže, jaké je vaše dítě a co jej motivuje. Poznejte své dítě blíž a vyvarujete se zbytečných výchovných chyb.

Lektorka: psycholožka Šárka Miková

SEMINÁŘ O DĚTSKÉ NOZE A DĚTSKÉ OBUVI. SPRÁVNOU CHŮZÍ KE ZDRAVÉMU TĚLU

Co potřebuje dětská noha pro zdravý vývoj? Zkušený fyzioterapeut vás naučí, jak vybrat správné boty a jak se o dětskou nožku dobře postarat. 

Lektor: fyzioterapeut Lukáš Klimpera

Sedím, LEZU, BĚHÁM a řídím odrážedlo! - SEMINÁŘ O PSYCHOMOTORICKÉM VÝVOJI DÍTĚTE VE VĚKU 0-3 LET

Snahou není uspěchat přirozený psychomotorický vývoj dítěte - na všechny jeho fáze má každé dítě svůj čas. Důležité je porozumění, aby případné odchylky byly včas odhaleny a také znalosti jak využít hru a každodenní aktivity s dítětem pro jeho zdravý psychomotorický rozvoj. O tom všem je tento seminář.

Lektorka: fyzioterapeutka Jana Vadasová

SPRÁVNÁ STRAVA JAKO ZÁKLAD ZDRAVÍ - SEMINÁŘ O VÝŽIVĚ DĚTÍ VE VĚKU 0-6 LET

O tom, co bude jíst si dítě často rozhodne samo. Úkolem rodiče zůstává nabídnout vhodnou skladbu potravin ve správné fázi vývoje a tím podpořit zdravý rozvoj organizmu – k tomu je ale zapotřebí dostatek znalostí z oblastni výživy dětí – Martina Daňková Vám je poskytne a naučí Vás, jak s nimi správně naložit

Lektorka: klinický nutriční terapeut Martina Daňková

SEMINÁŘ O VÝVOJI JAZYKOVÝCH DOVEDNOSTí DÍTĚTE A O TOM JAK UČIT MALÉ DÍTĚ CIZÍ JAZYK V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ

V současné době se znalost cizího jazyka jeví jako nezbytná součást našeho života. Paradoxem je, že se k učení cizího jazyka dostávájí děti často později než kdy k tomu mají největší předpoklady (věk do tří let). Pro tak malé děti to není učení ale přirozená součást vývoje jejich dovedností. Seminář je o vývoji jazykových dovedností v mateřském jazyce a o tom jak dítě cizí jazyk učit formou pro něj přirozenou a efektivní. 

Lektorka: pedagog Glynis Hull-Rochelle

SEMINÁŘ O VZDĚLÁVÁNÍ DĚTÍ - INOVATIVNÍ PROUDY VZDĚLÁVÁNÍ, OD MONTESSORI PŘES WALDORFSKOU PEDAGOGIKU AŽ PO LESNÍ ŠKOLKU

Vybrat dobrou školku nebo školu je dnes oříšek. Díky našemu semináři zjistíte, který typ vzdělávání je pro vaše dítě nejvhodnější.

Lektor: pedagog Pavel Kraemer