Seminář o vývoji jazykových dovednostech dítěte a o tom jak učit malé dítě cizí jazyk v domácím prostředí

Termíny: Sobota, 10. prosince (9.30-12.00) Tento seminář se již uskutečnil.

Nový termín: Sobota, 25. února (9.30 - 12.00) - na tomto semináři již zůstávají jen 3 volná místa.

Pokud Vám nabídnuté termíny nevyhovují, vyplňtě prosím kontaktní formulář na této stránce a my Vás Budeme kontaktovat jakmile nové termíny vypíšeme. 

Místo konání: Praha 7, Letná

Přítomnost dětí na semináři: Téma tohoto semináře vyžaduje z Vaší strany velkou pozornost a koncentraci proto se tento seminář koná bez dětí. Nabízíme víkendovétermíny, aby případné zajištění péče o dětí ve Vaší nepřítomnosti bylo snadnější.   

Cena: 650 Kč


* Seminář je určen maminkám dětí ve věku 0-3 let. Jedná se o  ojedinělý seminář , který se věnuje možnostem  jazykového rozvoje malých děti

 

Na první slovo stejně jako na všechny další netrpělivě čekají snad všichni rodiče.

Vývoj řeči má své mezníky a etapy a probíhá u každého dítěte trochu jinak, stejně jako je tomu v jiných oblastech vývoje.

Glynis Hull-Rochelle, lektorka toho obzvláště zajímavého semináře Vás provede vývojem řeči a komunikace u dětí od narození do 3 let. Proniknete do fyzilogických a psychologických mechanisů ve vývoji řeči, o komunikačních strategiích, které vývoj dětské řeči podporují a neopomeneme ani tipy na každodenní trénink jazykových schopností dítěte. Lektorka je zkušeným pedagogem metody Montessori pro věk 0-3 a do semináře proto promítá i znalosti senzitivního období "jazyk" pro batolecí věk. 

Věděli jste například, že děti do 3 let jsou schopné přijímat další jazyky bez jakýchkoliv obtíží? Po třetím roce se tato schopnost začíná snižovat a z naprosto přirozeného procesu osvojování jazyka se stává skutečné učení.

Seminář Vám poradí kdy a jak začít dítě učit jiný jazyk než mateřský a naučí Vás jaké aktivity zařadit do každodenního života aby byl celý proces co nejpřirozenější jak pro Vaše dítě, tak pro Vás. 

*Lektorka mluví plynule česky – seminář bude veden v českém jazyce. 

 

O Lektorce

Glynis je původem ze Spojených Států a v Praze žije od roku 1993. Je držitelkou AMS Montessori certifikátu se zaměřením na děti v batolecím věku (certifikát pro věk 0-3 let) a posledních téměř 10 let strávila v Montessori česko-anglickém prostředí právě s batolaty. Glynis veří v sílu jasné komunikaci a důvěry ve vztahu k malým dětem – říká, že pokud děti citlivě pozorujeme, objevíme neskutečnou moudrost bytí. Glynis rovněž vede hodiny cirkusu pro děti a volný čas věnuje józe a svým dvěma dětem. Glynis mluví plynule česky.