Posílení dětské imunity a překování chřipky a virózy - Seminář o využití homeopatie pro prevenci a léčbu “zimních” nemocí u dětí

SM-HOMEOPATIE.jpg

Termíny: Sobota, 26. listopadu (14.00 -16.00) Tento seminář se již uskutečnil.

Nové termíny tohoto semináře brzy zveřejníme. V případě zájmu o tento seminář, doporučujeme zanechat kontakt prostřednictvím kontaktního formuláře níže - ozveme se Vám jakmile nové termíny vypíšeme.

Místo konání: Praha 6, Dejvice

Přítomnost dětí na semináři: Téma tohoto semináře vyžaduje z Vaší strany velkou pozornost a koncentraci proto se tento seminář koná bez dětí (výjímku tvoří nelezoucí kojenci). Nabízíme víkendové a večerní termíny, aby případné zajištění péče o dětí ve Vaší nepřítomnosti bylo snadnější.

Cena: 550 Kč


* Tento seminář se koná pod záštitou Homeopatické lékařské asociace

 

Nejlepší lék na rýmu? Šípky – plody podzimu. To ví všechny babičky. Když šípkové růžičky v horkém létě odkvetou pak z nich plody – šípky jsou..

Maminky často využívají byliny a jiné plody přírody v péči o své nemocné dítě ať už jako hlavní nebo jako podpůrný prostředek. Obzvlášť v tomto ročním období se na tyto metody často spoléháme.

Určitě jste také slyšely o homeopatii a řada z Vás ji asi i zkusila a v menší či větší míře ji využíváte. Využíváte ale potenciál této široce dostupné metody naplno?

Alternativní medicína, jejíž součástí je i homeopatie,  nestojí  proti západní medicíně ani nijak nenarušuje její postupy, pouze vytváří určitý systém vztahů jednotlivých léčebných postupů, které směřují k uzdravení nebo udržení a obnovení zdraví.

V homeopatii naleznete pomoc při řadě onemocnění a potíží specifických pro dětský věk od poruch spánku přes zažívací obtíže až po opakované infekce. Oblast homeopatie a její využití u dětí je velice široká. Tento seminář jsme se však rozhodli věnovat tématu chřipkových stavů a viróz, které jsou tolik typické pro podzimní a zimní období.

Homeopatie je velice  účinná a šetrná k lidskému organismu a stimuluje organismus k využití vlastních obranných sil a mechanismů. Klade důraz na individualitu pacienta, organismus je léčen jako celek. Na rozdíl od klasických léků nemají homeopatika vedlejší účinky a jsou tak vůči dětskému organismu mimořádně šetrné.

Seminářem vás provede lékařka paní Magdalena Záchová, která vás naučí principy praktikování homeopatie využitelné pro domácí léčbu. Dozvíte se o možnostech využití homeopatie pro léčbu dětí, možnostech kombinace s klasickými léky a o dostupných homeopatických přípravcích na našem trhu. Po získání těchto informaci se vrhnete na homeopatii v souvislosti s léčbou chřipkových stavů: od možností jejich prevence při správném využití homeopatie až po aplikaci kontrétních přípravků u dětí v případě skutečných obtíži.

Cílem tohoto semináře je seznámit účastníky s homeopatií a poskytnout jim dostatek praktických informaci pro následné využití homeopatie při chřipkových stavech jejích dětí. 

O Lektorce

MUDr. Magdalena Záchová je zkušenou lékařkou s více než dvacetiletou praxí v ambulantní a nemocniční medicíně. Působí rovněž v roli klinického homeopata a ve své praxi kombinuje léčbu západní medicíny s alternativní  léčbou, která zahrnuje homeopatii a akupunkturu. Již několik lét přednáší o homeopatii farmaceutům a je také lektorku homeopatie na Mezinárodní škole klinické homeopatie CEDH. O homeopatii říká: „Za dobu svého působení v medicíně jsem pochopila, že každý pacient je jedinečný, potřebuje individuální léčbu a že každá nemoc je často v rukou pacienta. Já mu pak s pomocí homeopatie podávám takovou malou berličku, o kterou se opírá na své cestě ke zdraví. Homeopatie mě opravdu baví, už proto, že mi pomáhá rozmotat klubko příčin stonání pacienta a o to víc mě těší, když na konci je vidina uzdravení.