nabídka všech seminářů zimní školy mámy v brně je zde

Seminář fotografování dětí – nechte fotografie vyprávět Váš příběh

Termíny:  Tento seminář pro vás právě připravujeme. Nové termíny nabídneme během února. 

V případě, že máte o tento seminář zájem, zanechte, prosím, svůj kontakt přes formulář níže a my Vás kontaktujeme jakmile nové termíny vypíšeme. 

Místo konání: Brno

Přítomnost dětí na semináři: Tento seminář se koná bez dětí - během semináře  se budeme přesouvat mezi prostorem, kde bude probíhat teoretická část semináře a procházkou venku, kde se odehraje jeho praktická část.  Proto se seminář koná v sobotu aby zajištění péče o dítě ve Vaší nepřítomnosti bylo snadnější. (Seminář se koná v prostorách kde je možné zajistit hlídání Vašeho dítěte nebo vzit s sebou doprovod a využít dětský koutek - pokud o těchto možnostech uvažujete, napište nám). 

Cena: 550 Kč


Od samého počátku těhotenství nás provázejí momenty, které chceme zachytit navždy a uschovat si je nejen do paměti. Ať se focení věnujete pravidelně nebo jen příležitostně, na tomto semináři získáte užitečné znalosti ohledně focení dětí venku i v domácím prostředí.

Projdeme si základní nastavení fotoaparátu, naučíte se pravidla kompozice a využití světla. Povíme si taky pár tipů a triků pro vytvoření krásné fotografie. 

Získané znalosti si vyzkoušíte v terénu společně s lektorkou semináře - fotografkou Terezou Vítovou, která bude po celou dobu přítomná a připravená zodpovídat všechny zvídavé otázky.

Malá modelka jako případný objekt vašich fotografií bude přítomná na semináři :)

Čekáme vás na semináři. Nezapomeňte na fotoaparát!