NOVÝ seminář fotografování dětí – od inspirace až po úpravu fotografií, nechte fotky vyprávět Váš příběh

Termíny: Nové termíny již brzy zveřejníme. Pokud máte o tento seminář zájem, zanechte na sebe kontakt přes formulář níže a my se Vám ozveme až nové termíny vypíšeme. 

Místo konání: Praha 7, Letná

Přítomnost dětí na semináři: Tento seminář se koná bez dětí - během semináře se budeme přesouvat mezi prostorem, kde bude probíhat teoretická část semináře a parkem, kde se odehraje praktická část.  Proto se seminář koná v sobotu (v případě že máte kojence, který vyžaduje Vaší přítomnost, Váš případný doprovod-hlidání je na semináři vítán). 

Cena: 900 Kč


* Toto je náš nový seminář o fotografování dětí. Je o polovinu delší než seminář konaný během Letní Školy mámy, praktická část bude zahrnovat účast na reálném fotografování dětí s komentářem, vysvětlením a konzultaci a na závěr se  také naučíte fotografie samy upravovat - provedeme Vás od výběru námětu, přes realizaci pomoci tipů a triků až po výslednou úpravu fotografií. Tento seminář je vhodný jak pro absolventy letního semináře (jeho náplň je jiná) tak i pro nové účastníce. 


První krůčky, jízda na tříkolce nebo lezení po stromech – prchavé okamžiky v životě malých dětí, které se neopakují a naše vzpomínky na ně časem vyblednou. Mohou nám však zůstat fotografie, které nám všechny tyhle chvíle připomínají.

Ať už fotíte často nebo málo, náš seminář je určen právě vám. Nezáleží na tom, zda fotíte digitálním kompaktem či velkou zrcadlovkou.

S námi se naučíte pravidla úspěšného pořizování přirozených snímků dětí venku i v domácím prostředí - provedeme Vás celým procesem od nápadů až po úpravu výsledných fotografií. 

Společně projdeme všechny kroky vhodného nastavení fotoaparátu, naučíte se pravidla kompozice a využití světla. Dozvíte se, jak pracovat s perspektivou a jak prostřednictvím fotografie vyprávět příběh.  

 Čekáme vás na kurzu. Nezapomeňte na fotoaparát!

 

O Lektorce

Nicole Kotrbová je zkušená fotografka, která s fotoaparátem procestovala celý svět a pracovala na různých místech, zejména pro módní časopisy. Krátce před narozením své dcery se usadila v Praze, odkud pochází, a začala se věnovat rodinné fotografii – od fotografování novorozenců a batolat po rodinné fotoportréty. Její doménou je přirozená, nepřikrášlená fotografie mimo ateliérové prostředí – nejraději fotí v přírodě nebo přímo u zákazníků doma, kde se děti chovají nejspontánněji. 

Ukázky práce Nicole (více také na nicolekotrbova.com)