V čem se semináře Školy mámy liší od ostatních seminářů? 

Všechny semináře, které nabízíme na stránkách Školy mámy vytváříme sami na míru potřebám ženám a maminkám malých dětí.  Největší přidaná hodnota je v unikátnosti seminářů – všechny jsou tvořeny výhradně pro potřeby Školy mámy.

Dbáme na to, aby všechny semináře byly co nejpraktičtější a abyste si co nejvíce věcí mohly vyzkoušet na vlastní kůži. Interaktivní forma seminářů zajistí, že na konci budete odcházet uvolněné a zároveň obohacené o spoustu nových znalostí.

Témata seminářů vycházejí z aktuálních a skutečných potřeb Vás – maminek. Nasloucháme ostatním ženám a mámám, a tak víme, co nejvíce potřebují. Současnáá nabídka seminářů je věnována především tématu mateřství, do budoucna však do nabídky zařadíme i semináře věnované osobním a profesním potřebám žen a maminek.

Lektory pro jednotlivé semináře si vybíráme mezi specialisty, talentovanými a zajímavými osobnostmi. Přesnou náplň a skladbu semináře poté vytváříme společně s lektorem na základě vašich požadavků a jeho zkušeností.

Naše semináře jsou koncipované pro menší počet účastníků a to z jednoho prostého důvodu – věříme, že jedině tak je lektor schopen se věnovat každé z Vás individuálně a naplno a vy tak máte možnost přímé interkace s lektorem přímo během semináře.

Semináře doplňujeme speciálně vytvořenými výukovými materiály, které podporují interakci mezi lektorem a účastníky i po skončení semináře – umožňují účastnicím procvičit a prohloubit si získané znalosti a dovednosti.

Mohu přijít na seminář s dítětem, případně s více dětmi?

Ano, cílem Školy mámy je umožnit maminkám malých dětí aby mohly skloubit péči o dětí s možnosti návštěvy našeho semináře.

Proto nabízíme několik termínů seminářů:

-       termíny seminářů v dopoledních hodinách v pracovní dny na které maminky mohou přijít s dětmi (kapacita těchto seminářů je nižší než seminářů bez dětí).

-       termíny seminářů v odpoledních/večerních nebo víkendových termínech. Tyto semináře probíhají bez dětí aby bylo umožněno přijít maminkám, které se nemohou nebo nechtějí semináře s dětmi účastnit a rovněž se v tuto dobu konají semináře které vzhledem ke svému tématu nebo struktury není možné s dětmi uskutečnit.

Snažíme se tímto vyjít vstříc všem zájemkyním o naše semináře. Pokud však si z nabídky termínů přesto nevyberete, doporučujeme Vám vyplnit kontaktní formulář  na stránce konkrétního semináře a my se Vám ozveme až nový termín vypíšeme – kontaktujeme vás také v případě, že se nám uvolní místo na již obsazeném semináři. 

Kde se semináře Školy mámy konají?

Rozumíme, že cestování s malým dítětem i v rámci jednoho města může být náročné proto je naším cílem aby se semináře Školy mámy konaly na více místech v Praze.

V současné době se většina seminářů koná na území Prahy 6 a 7, kde jsme našli vhodné prostory pro konání seminářů. Neustále však hledáme další prostory a lokality abychom byli blíž i maminkám ze vzdálenějších částech města.

Nově i v Brně!

Máme dobrou zprávu i pro zájemkyně o semináře Školy mámy, které nejsou z Prahy. Právě jsme spustili registraci na první semináře Zimní Školy mámy v Brně. Více informaci a registrace na stránce www.skolamamy.cz/brno

Co když budu muset svoji účast na semináři zrušit - dostanu již zaplacené kurzovné?

Ano, pokud svoji účast na semináři zrušíte nejpozději 14 dnů před datem konání semináře, vrátíme Vám již zaplacené kurzovné v plné výši.

Pokud budete muset zrušit seminář později než ve lhůtě 14 dnů před seminářem, můžete za sebe poslat náhradníci nebo převést již zaplacené kurzovné se ztrátou 50% na jiný seminář (pokud si tento nový seminář nevyberete hned, zůstane Vám u nás kredit, který budete moci využít další 3 měsíce)

V případě, že budete muset zrušit svoji účast na poslední chvíli (3 dny a méně před konáním semináře), máte stále možnost nabídnout své místo na semináři náhradnici dle Vašeho výběru. 

Ráda bych se zapojila do chodu Školy mámy, je to možné?

Je-li Vám náš projekt sympatický a chtěla byste se do něj zapojit, budeme rády za každou pomoc od každé z Vás! Vyhledáváme spolupracovnice z řad maminek, které by se mimo jiné mohly podílet i na tvorbě seminárů a na chodu Školy mámy. Za spolupráci bychom Vás odměnili účastí na seminářích zdarma a samozřejmě adekvátní finanční odměnou. Nemusíte mít čas na plný úvazek, stačí i pár hodin týdně – v případě zájmu o spolupráci se nám prosím ozvěte na e-mail skolamamy@skolamamy.cz rádi se s Vámi domluvíme na způsobu spolupráce, který Vám bude vyhovovat. 


Chcete se na něco zeptat? napište nám!